Cennik reklam

Wpisy


Przez tydzień przysługuje bezpłatny próbny okres reklamy na wpis podstawowy. W przypadku przedłużenia reklamy obowiązuje poniższy cennik:

Wpis podstawowy: 119 złotych / rok.

Opcjonalne dodanie obiektu do ofert polecanych: 59 złotych / miesiąc (aby umieścić wpis polecany musi być wykupiony wpis podstawowy)
Oferty polecane widoczne są zawsze na stronie głównej oraz na początku wszystkich wyników wyszukiwania, dodatkowo wyszczególnione są na kolorowym tle, oraz oznaczone ikonką kciuka:

Kolejność ofert generowana jest losowo i zmienia się raz na dobę. Dotyczy to zarówno ofert polecanych, które wyświetlane są jako pierwszę, jak i ofert podstawowych.

Banery


Baner: cena za emisje banera z bezpośrednim linkiem do strony www klienta, w lewej lub prawej kolumnie wynosi 250 złotych / kwartał.

Baner widoczny jest na wszystkich podstronach serwisu. Baner może zawierać maksymalnie 3 zdjęcia, można umieścić na nim dowolne teksty (krótkie frazy) na poszczególne slajdy. Wykonanie banera gratis. Liczba banerów ograniczona.

Kolejność wyświetlania banerów jest zmieniana co 24 godziny. Banery wyświetlane są cyklicznie - raz na dobę zmienia się ich kolejność w taki sposób że:

pierwszego dnia baner jest na pozycji1
drugiego dnia baner jest na pozycji2
trzeciego dnia baner jest na pozycji3
...
9 dnia baner jest na pozycji9
10 dnia baner wraca na pozycję1

i tak na okrągło przez 90 dni, zarówno w lewej jak i w prawej kolumnie.

Banery widoczne są na wszystkich urządzeniach (komputery, większość tabletów) z wyjątkiem telefonów komórkowych z powodu zbyt małej powierzchni reklamowej ekranu.

Płatności


Dane do przelewu znajdują się po zalogowaniu w rubryce Płatności.Administartor nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych ogłoszeń, aczkolwiek zastrzega sobie prawo do usuwania "podejrzanych" ogłoszeń, oraz ogłoszeń posiadających niekompletne dane kontaktowe (np. brak numeru ulicy, czy brak telefonu). Ogłoszenia prowadzące do innych baz noclegowych, umieszczone bez zgody administartora będą usuwane.

Administrator zastrzega sobie prawo do usuwania nieaktywnych kont w ciągu 30 dni od rejestracji.