Relaks w Zakopanem w maju - promocja: pokoje 35zł/os./doba! Zapraszamy!
Mamy dla Państwa do zaoferowania piękne pokoje gościnne, urządzone w drewnie, na styl góralski. Dom położony jest w cichym i spokojnym miejscu, z widokiem na Tatry. Za budynkiem znajduje się ścieżka, prowadząca na Kotelnicę oraz Gubałówkę, która przeznaczona jest dla gości lubiących wyczerpujące, piesze wycieczki. Ponadto dom posiada duży ogród, który zapewni Państwu miły relaks i wypoczynek, możliwość grillowania i palenia ogniska w klimatycznym miejscu Zakopanego. Dołożymy wszelkich starań, by wczasy u nas pozostały w Państwa pamięci jak najbardziej pozytywnie!
Odległości w celach praktycznych podane są w minutach.
Oferujemy:->pokoje dwuosobowe z łazienkami, niektóre z balkonami, wyposażone w TV, szafę, stolik, krzesła
->pokoje są nowe, estetyczne i zadbane, urządzone w drewnie, na styl góralski
->miejsce na zaparkowanie samochodu
->góralską, domową atmosferę
->możliwość zapalenia ogniska na terenie domu
->grill do dyspozycji
->duży ogród, co sprzyja relaksacji i wypoczynkowi
Statystyki odwiedziń:
Data dodania obiektu ›
2011-04-03 (rr-mm-dd)
Ofertę wyświetlono ›
17240 razy
Mapa dojazdowa
Ładowanie mapy...
Komentarze
Autor (adres IP) / data :
K&T (79.191.202.1) / 2012-01-18
Treść komentarza:
Byliśmy tam 3 lata temu i było wspaniale. Bardzo dobrze wspominamy atmosferę tego domku. Polecamy gorąco wszystkim!!!
Autor (adres IP) / data :
Kamil (83.19.35.2) / 2011-12-07
Treść komentarza:
Po prostu super :) pokoje czyste miła atmosfera ahhh czego chcieć więcej :)
Autor (adres IP) / data :
Adam M (155.158.49.43) / 2011-10-25
Treść komentarza:
Wszystko elegancko, wspomnienia niezapomniane. Pogoda oraz okolica wspaniała i wszędzie można dojść na piechotę omijając opłaty za parking. Szkoda tylko, że tydzień bardzo szybko minął. Pozdrawiam i polecam.
Autor (adres IP) / data :
ewa kucharska (188.33.205.203) / 2011-10-01
Treść komentarza:
Wypoczynek wspaniały,niesamowite wrażenia.Domek w pięknym,cichym miejscu.Pokój bardzo ładny,gospodyni przemiła.Na pewno wrócimy.Pozdrawiamy.
Autor (adres IP) / data :
Warszawianki (195.242.183.64) / 2011-06-15
Treść komentarza:
Po wypoczynku tutaj same dobre wspomnienia(06/06-12/06/2011). Nasz pokój bardzo ładny, przestronny, z balkonem i ładnym widokiem oraz łazienką. Dla nas w sam raz. Super okolica, cisza spokój kompletnie inne Zakopane bez zgiełku i całego turystycznego towarzystwa a zarazem wszędzie blisko. Do centrum spokojnym spacerkiem 10-15 min w sam . Tesco 5-7 min, dworzec 10 min. Gospodyni przemiła osoba którą bardzo serdecznie pozdrawiamy i jak wracać to tylko tam:) Wszystko na tzw. 5 poza pogodą która nam nie dopisała.
Polecamy